PRAG

Trip Start Jun 29, 2008
1
21
88
Trip End Sep 10, 2008


Loading Map
Map your own trip!
Map Options
Show trip route
Hide lines
shadow

Flag of Czech Republic  , Bohemia,
Sunday, July 13, 2008

GÜN 16 Günlerden Pazar
Bu gün çok önemli ...zira bugün Ayşe nin Doğum günü.O bir yengeç Kadını ben de bir Balık erkeğiyim.Sabah 06:00 da önce annemin telefonu sonradan yağmur ile uyandım.Çok yağış var .Kalabildiğimiz kadar kampta kalmağa karar verdik.Kampınyöneticileri Zita ve kocası David iyi dostlarımız. Kampta korunaklı yerler var .Altına sığınıp yiyor içiyor ve amerikan radyoları dinliyoruz.Nedense bu Macar ve Polonyalıların country'ye karşı vazgeçilemez eğilimleri var...Kampın köpeği Emo sinirli bir yaratık, bir tek bize havlamıyor gerisinin alayına havlıyor.Bu nedenle Zita ve David gözünde çok makbul bir yerimiz var.
Çadır altında Şarabımızı içtik yemeğimizi yedik.Güzel vakit geçirdik.Akşam üstü toparlandık
dostlarımızla salya sümük vedalaştık.Bize hediye şaraplar verdiler.Biz onlara Türk kahvesi bıraktık..Kendimi kızılderililerle ticaret yapan beyaz adam gibi hissediyorum...Şehre indik danseden ev karşısından Vladava yı geçtik. Aracı bir yere parkettik.Daha önce ayarladığımız nefis bir lokantada Ayşeciğin doğum gününü kutladık.Yemek olarak zengin  tapas tabağı ve 2 şişe kırmızı şarap geceyi süsledi. Yemekten sonra bindik Şahbaz a ve Berlin yoluna vurduk.50 km yol gittikten sonra uygun bi istasyon bulduk ve hemen yatıp uyuduk..Alkollüyken daha fazla araç kullanmak istemiyorum,üstelik gece hiç kullanmak istemiyorum... 

Bugün katedilen Km :10 ( saat 24:00 e kadar )

Hergün,günün karelerini toplayarak video haline getirdim ve kolaylık olsun diye You tube'a koydum ...ilgileniyorsanız aşağıdaki linki tıklamanız yeterli:
http://www.youtube.com/watch?v=-b8km07C4R8
  


GÜNÜN ÖZETİ

GÜN KM: 10 KUMULATIF KM:3667

ORT HIZ:

SÜRÜŞ SAAT :

YAKIT E/L:

Slideshow Report as Spam

Use this image in your site

Copy and paste this html: