Zwiedzamy West & East Railay

Trip Start Aug 05, 2011
1
14
32
Trip End Aug 27, 2011


Loading Map
Map your own trip!
Map Options
Show trip route
Hide lines
shadow
What I did

Flag of Thailand  , Krabi Province,
Saturday, August 13, 2011

Zrzucamy plecaki w naszym pokoiku u Chińczyków, bierzemy potrzebne rzeczy i wyruszamy po bilety na długą motorową łódkę do Railay (100 THB za osobę).

Wdrapanie się na łódź nie jest takie proste jak by się wydawało, szczególnie że trzeba to robić z wody. Niezła zabawa, plecaczki na plecach, buty prawie że w zębach i jakoś dajemy radę.

W zasadzie cieszymy się, że obejrzymy sobie Railay, ponoć jest bardzo ładne.

Na miejscu okazuje się, że Railey jest fantastyczne. Wielkie skaliste góry porośnięte niesamowitą roślinnością. Wiele osób przyjeżdża to, żeby się powspinać. Mamy ochotę wspiąć się na punkt widokowy, jednak zastanawiamy się, bo jest strasznie mokro i ślisko, a podejście jest paskudnie strome i cały czas trzeba wspinać się po linie, ponoć jakieś 300 metrów. Widzimy trójkę osób wracających z tegoż punktu i są cali w rudawym błocie. Teraz już na pewno rezygnujemy.

Idziemy dalej i mijamy cale mnóstwo grot i jaskiń, super wyglądają. Na koniec docieramy do przepięknej plaży, nad którą zwisają olbrzymie rudo-szaro-zielone skały. Kierujemy się do ciekawie wyglądają ego z oddali miejsca.

Okazuje się, ze jest to świątynia.. penisa ;p W środku znajduje się kilkadziesiąt drewnianych, mniejszych i większych, kolorowych rzeźb w wiadomym kształcie.

Slideshow Report as Spam
  • Your comment has been posted. Click here or reload this page to see it below.

  • Please enter a comment.
  • Please provide your name.
  • Please avoid using symbols in your name.
  • This name is a bit long. Please shorten it, or avoid special characters.
  • Please enter your email address to receive notification
  • Please enter a valid email address

Use this image in your site

Copy and paste this html: