Logelemine

Trip Start Jan 18, 2008
1
15
38
Trip End Feb 19, 2008


Loading Map
Map Options
Show trip route
Hide lines
shadow
Where I stayed
Ta Prohm Hotel

Flag of Cambodia  ,
Thursday, January 31, 2008

Hommikul magame kaua, mille nahka lähebki linnuvaatlus. Üritame passe reisibüroost kätte saada, aga neid pole seal. Saabuvad pärast lõunat. Hea, et ütlesime neile päev lühema tähtaja.
Hotelli ees ootab meid truult eilne tukijuht. Lubab viia veeni ja tuua sealt tagasi 10 dollari eest. Paadisõidu piletihinda ei tea, aga kohapeal peab tema jutu järgi olema palju paate ja infot. Sõidame läbi külade ja riisipõldude kuni stop-märgini. Pool maad peaks olema veel sõita. Siit tuleb osta pilet, 20 dollarit inimene. 60 dollari eest peaks olema meie arvates küll võimalik terve paat ära osta. Kaupleme piletimüüjaga ja tukijuhiga. Müüja lubab hinnaalandust - 15 dollarit ja 1,5 tundi. 20 dollari eest pidi olema ca 2 tundi. Kena hinnaalandus küll. Rõhutab, et edasi mitte midagi maksta ei tule. Suured bussid ja tukid voorivad järjest mööda. Räägime, et oleme sadamafännid ja tahame minna ainult paate pildistama, aga väidetakse, et ilma piletita edasi sõita ei tohi. Kangastub tõeline turistilõks, suure hulga valgete, kohustuslike poepeatuste, paadijuhi tipinurumisega ja lubatust lühema ajaga ning laseme juhil nina tagasi Siem Riepi poole keerata. 10st dollarist saab ta kätte pool.
Veedame tunnikese jõe ääres mööduvat liiklust pildistades.
Lugemine ja vedelemine hotellis. Siis lõuna - menüü kohaselt on seal "breakfast served all day". Lahe, kauamagajate paradiis. Lugemine ja vedelemine hotellis jätkub. Osa rahvast käib ka massaazis. Saame passid koos Vietnami viisadega tagasi. Meie ise küll Sihanouk Ville'i ei jõua, aga vähemalt passid on seal nüüd ära käinud. "Ainus koht Kambodzas, kuhu minna tasub"...
Kambodza lõpuõhtu peenes restoranis.
Slideshow Report as Spam
  • Your comment has been posted. Click here or reload this page to see it below.

  • Please enter a comment.
  • Please provide your name.
  • Please avoid using symbols in your name.
  • This name is a bit long. Please shorten it, or avoid special characters.
  • Please enter your email address to receive notification
  • Please enter a valid email address

Use this image in your site

Copy and paste this html: