Santa Monica, Beverly Hills

Trip Start May 03, 2011
1
20
22
Trip End May 25, 2011


Loading Map
Map your own trip!
Map Options
Show trip route
Hide lines
shadow

Flag of United States  , California
Monday, May 23, 2011

Dnes poslední celý den jsme to chtěli strhnout. Je toho tu ještě tolik co jsme neviděli a máme jen už jeden den. Tak honem na hřbitov za Michaelem Jacksonem. No moc tu člověk nevidí, k jeho náhrobku vás nepustí, ale před dveřmi bylo pár kytek, hlavně jeho oblíbené slunečnice.

Potom hurá do Beverly Hills. No projíždět ty krásně baráky mezi plno palmami a zelení, bylo úplně depkující. A v ulici Rodeo Drive, kde jsou obchody s nejluxusnějším a tedy i nejdražším zbožím na světě není opravdu pro naší výpravu nejzajímavější část. Spočítali jsem drobáky v peněžence a šli zas o kus dále :o)

I v Santa Monice to není také ráj pro české našince, ale už se občas něco našlo. Naše něžná část výpravy si tam vyhlídla botky, pravda nejsou to na nějaké přespolní běhání, ale k plotně a na zahradu to bude stačit. :o) Pak okouknout kde končí slavná již neexistující silnice Route 66, vyčvachtat nohy v moři co mu říkají Tichý oceán a hupky dupky zpátky na starou pevninu. Tedy jestli Ta mrška sopka Islandská to povolí  :o)
Slideshow Report as Spam
  • Your comment has been posted. Click here or reload this page to see it below.

  • You must enter a comment
  • You must enter your name
  • You must enter a valid name (" & < > \ / are not accepted).
  • Please enter your email address to receive notification
  • Please enter a valid email address

Use this image in your site

Copy and paste this html: