Pierre & Vacances Village Club Sainte Luce

Address: Pointe Philippeau, Sainte-Luce, 97228, Martinique | 3 star resort
 
Searching for availability...
*Prices above are provided by partners for one room, double occupancy and do not include all taxes and fees. Please see our partners for full details.
 

How has this resort rated in the past?

  What's this?
Discover trends in hotel experiences based on real traveler reviews and ratings. Mouse over circles to see what some travelers had to say.

Location

This 3 star resort is located on Pointe Philippeau, Sainte-Luce.
Map this resort

Photos of Pierre & Vacances Village Club Sainte Luce

        

     TripAdvisor Reviews Pierre & Vacances Village Club Sainte Luce Sainte-Luce

     3.50 of 5 stars Very Good
      

     Travel Blogs from Sainte-Luce

     Inwentaryzacja

     A travel blog entry by olek_b on Apr 02, 2013

     11 photos

     ... kilka krabów, które szybko się przed nami chowały. Dostrzegliśmy też wyrzuconą na piasek murenokształtną rybę, która jednak zabrana przez falę odpłynęła dalej od brzegu.
     Po kąpieli, w czasie drogi do domu próbowaliśmy zrobić zakupy do wieczornego grila, ale sklepy były wymiecione z surowych mięs i dostępny był wyłącznie ...

     Las Montravail (forêt Montravail)

     A travel blog entry by olek_b on Mar 31, 2013

     11 photos

     ... zejście wzbudziło w nas już na początku uzasadniony niepokój, że potem trzeba się będzie wspinać do samochodu. No ale trudno. Przeszliśmy w dół spory odcinek, aż doszliśmy do olbrzymiego (45m wysokości) drzewa serowego (?), którego liście ponoć zapobiegają wypadaniu włosów. Potem jeszcze z dwieście metrów i szlaban - koniec lasu. Dalej tylko jakieś domki i szosa, ...

     Kąpiele

     A travel blog entry by olek_b on Mar 29, 2013

     5 photos

     Z rana okazało się, że coraz bardziej przestawiamy się na lokalny czas i zebraliśmy się na śniadanie stosunkowo późno. W związku z tym nie miał sensu wyjazd na plażę przed południem, bo wpakowalibyśmy się w najgorszy upał. Pozostaliśmy więc w domu i zażywaliśmy kąpieli w basenie. Wyruszyliśmy w drogę dopiero ...

     Pierwszy dzień zwiedzania

     A travel blog entry by olek_b on Mar 26, 2013

     10 photos

     ... jest zabroniona od dzisiaj ze względu na zanieczyszczenie wody. Po konsultacji ze sprzedawcami lodów pojechaliśmy na następną plażę (Anse l'Etang), która była zdecydowanie węższa, ale zapewniała wspaniałą atrakcję w postaci dużych fal. Kąpiel trwała chyba z godzinę. Na koniec nikt nie chciał wychodzić z wody.
     Niestety nadchodził wieczór, a należało jeszcze wrócić ...

     Merry Coconuts

     A travel blog entry by hilaryculkin on Dec 25, 2012

     13 photos

     ... jumping. Unfortunately the party attracts the local undesirables, and soon we have had hands in our bags and pockets, Jemma caught the guy who took her blackberry, alerted me, and so we together tried to body search him, but he was totally disinterested and when we couldn't find the phone, we let him go ...grrr.

     Xmas day in St. Lucia - ahhh it takes ...