Pierre & Vacances Sainte Luce Holiday Village

Address: Pointe Philippeau, Sainte-Luce, 97228, Martinique | 3 star resort
 
Searching for availability...
*Prices above are provided by partners for one room, double occupancy and do not include all taxes and fees. Please see our partners for full details.
 

How has this resort rated in the past?

  What's this?
Discover trends in hotel experiences based on real traveler reviews and ratings. Mouse over circles to see what some travelers had to say.

Location

This 3 star resort is located on Pointe Philippeau, Sainte-Luce.
Map this resort
     

  TripAdvisor Reviews Pierre & Vacances Sainte Luce Holiday Village Sainte-Luce

  3.50 of 5 stars Very Good
   

  Travel Blogs from Sainte-Luce

  Inwentaryzacja

  A travel blog entry by olek_b on Apr 02, 2013

  11 photos

  ... kilka krabów, które szybko się przed nami chowały. Dostrzegliśmy też wyrzuconą na piasek murenokształtną rybę, która jednak zabrana przez falę odpłynęła dalej od brzegu.
  Po kąpieli, w czasie drogi do domu próbowaliśmy zrobić zakupy do wieczornego grila, ale sklepy były wymiecione z surowych mięs i dostępny był wyłącznie ...

  Las Montravail (forêt Montravail)

  A travel blog entry by olek_b on Mar 31, 2013

  11 photos

  ... zejście wzbudziło w nas już na początku uzasadniony niepokój, że potem trzeba się będzie wspinać do samochodu. No ale trudno. Przeszliśmy w dół spory odcinek, aż doszliśmy do olbrzymiego (45m wysokości) drzewa serowego (?), którego liście ponoć zapobiegają wypadaniu włosów. Potem jeszcze z dwieście metrów i szlaban - koniec lasu. Dalej tylko jakieś domki i szosa, ...

  Kąpiele

  A travel blog entry by olek_b on Mar 29, 2013

  5 photos

  Z rana okazało się, że coraz bardziej przestawiamy się na lokalny czas i zebraliśmy się na śniadanie stosunkowo późno. W związku z tym nie miał sensu wyjazd na plażę przed południem, bo wpakowalibyśmy się w najgorszy upał. Pozostaliśmy więc w domu i zażywaliśmy kąpieli w basenie. Wyruszyliśmy w drogę dopiero ...

  Pierwszy dzień zwiedzania

  A travel blog entry by olek_b on Mar 26, 2013

  10 photos

  ... jest zabroniona od dzisiaj ze względu na zanieczyszczenie wody. Po konsultacji ze sprzedawcami lodów pojechaliśmy na następną plażę (Anse l'Etang), która była zdecydowanie węższa, ale zapewniała wspaniałą atrakcję w postaci dużych fal. Kąpiel trwała chyba z godzinę. Na koniec nikt nie chciał wychodzić z wody.
  Niestety nadchodził wieczór, a należało jeszcze wrócić ...

  Back on land after 16 days

  A travel blog entry by hilaryculkin on Dec 13, 2012

  9 photos

  ... 560 and our arch rivals in the race, has stepped in and allocated us all a number, so we have an order in which to exit. The plan works and with much calm manouvering we all make it out to the start line in time to the sound of Brass Bands, and there is much shouting and hooting as we say a final goodbye to the crews of the other boats and new friends wishing them good wind and fair seas!

  The build up to the start line is super exciting, with all the ...