Karibea Resort Sainte Luce

Address: Quartier Desert, Sainte-Luce, 97228, Martinique | 2 star resort
 
Searching for availability...
*Prices above are provided by partners for one room, double occupancy and do not include all taxes and fees. Please see our partners for full details.
 

How has this resort rated in the past?

  What's this?
Discover trends in hotel experiences based on real traveler reviews and ratings. Mouse over circles to see what some travelers had to say.

Location

This 2 star resort is located on Quartier Desert, Sainte-Luce.
Map this resort

Amenities

     

  TripAdvisor Reviews Karibea Resort Sainte Luce Sainte-Luce

  3.00 of 5 stars Good
   

  Travel Blogs from Sainte-Luce

  Inwentaryzacja

  A travel blog entry by olek_b on Apr 02, 2013

  11 photos

  ... ten obszar plaży rzucały cień liczne drzewa odgradzające ją od trawiastego brzegu i zapewniające sporo miejsca na powieszenie ubrań, toreb i wszelkich innych nie lubiących wody przedmiotów.
  Na plaży spędziliśmy ponad dwie godziny, z czego większość czasu w wodzie. W czasie spaceru, na jednym z krańców plaży, pośród nabrzeżnych skał ...

  Las Montravail (forêt Montravail)

  A travel blog entry by olek_b on Mar 31, 2013

  11 photos

  ... i wąsko pod górę. Leśny parking udało się znaleźć bez błądzenia, aczkolwiek drogowskazy były mniej niż skąpe. W lesie wybrać można między dwoma szlakami, długim (około dwóch kilometrów) i krótkim (około kilometra). Zdecydowaliśmy się na dłuższy wariant. Droga prowadziła stromo z górki i miała dobrą nawierzchnię betonową. ...

  Fort-de-France

  A travel blog entry by olek_b on Mar 30, 2013

  23 photos

  ... ponownie do samochodów i pojechaliśmy do domu. po drodze mieliśmy jeszcze dwa przystanki: jeden by kupić w przydrożnym straganie owoce (arbuz, melony i banany), a drugi na naszej plaży, aby zamienić pot dnia na sól wody morskiej. W domu opłukaliśmy się słodką wodą, przebraliśmy i pojechaliśmy na kolację do Sainte-Luce, gdzie jedliśmy między innymi langusty z grila w restauracji Front de la Mer.
  ...

  Pierwszy dzień zwiedzania

  A travel blog entry by olek_b on Mar 26, 2013

  10 photos

  ... 261;, zająłem się jednak podziwianiem widoków.
  Z Morne des Esses pojechaliśmy na upragnioną przez dzieci kąpiel do wioski rybackiej Tartane na półwyspie wyciągającym się w Atlantyk obok miejscowości La Trinite. Droga była znowu bardzo malownicza i zapewniała momentami piękny widok na ocean. Gdy już rozkładaliśmy się na plaży (Baie de Tartane) okazało się, że ...

  Back on land after 16 days

  A travel blog entry by hilaryculkin on Dec 13, 2012

  9 photos

  Introducing our crew on the Arctic queen ....

  Eylem - restaurant owner, events and wedding planner and resident glamour puss ....yes she even puts me to shame. Eylem has bought her entire spice cabinet over from Germany, including her nespresso milk frother, her commitment to her crew knows no bounds! 36 and got married in Ibiza - a girl after my own heart.

  Egil - Eylems husband, engineer who builds houses for a living, expert coffee maker and also very ...