Parnu Airport Hostel

Eametsa kula, Sauga vald, Parnu, Estonia | Hotel
Searching for availability...
*Prices above are provided by partners for one room, double occupancy and do not include all taxes and fees. Please see our partners for full details.
 

Travel Blogs from Parnu

On the search for bears

A travel blog entry by 2tillbrooks

5

... we put all our effects into securing a place for the night, as well as heading towards Latvia. Along the coast line within Luitemaa hoiuala national park, we came across a great spot with beach views in Kabli. Love relaxing to the sound of the waves. Not far from the border our plan tomorrow is to head directly to Riga-Latvia, a well talked about ...

Travelling day today...

A travel blog entry by jcontheroad

14

... and met up with Tinna, Kai & Nea from Finland, Darius from Lithuania & Tim from Ooop North!!!
The Fins were in a campervan, as was Tim, Darius was on his pushbike and had ridden from Kaunus and was heading to Tallinn.
Spent a very enjoyable evening swapping stories and getting slowly drunk. Good times!!!
Tim's claim to fame is that he invented the Mosh Pit while at the Woodstock Festival, New York in 1969....

...

13. päev, 32 km, Rae järv-Kabli

A travel blog entry by nipitiri

3
16

... Kontoril vahetatakse katust ja uuendatakse fassaadi. Üllatuslikult on siinkandis ka asfalttee ääres matkatee kilomeetripostid, mida muidu suuremate teede ääres olnud ei ole, isegi kruusateede ääres mitte.
Kruusatee jätkub joonelt lõunasse, tegelikkuses õnneks mitte nii sirgena kui kaardilt paistab. Liiklust on ebamugavalt palju. Leian tee kõrvalt hiliseid metsmaasikaid. Vasakul on Nigula looduskaitseala ja metsa vahel kasevihalõhn. On ...

12. päev, 27,9 km, Kopra tare-Rae järv

A travel blog entry by nipitiri

2
12

... kuhu ma teel olen ja pakub küüti. Jään jalutamisele kindlaks.
Ees paistab sinist taevast, aga mõne aja pärast kaob see kuhugi. Varbasirutuspeatuses näitab mesilane, kuidas ta mööda kanarbikuõisi toimetab, ronib siis mahakukkunud kuivanud lehele ja jääb sinna pidama. Tööluus?
Rae järve ääres on tõesti kolm katusega lauda ja ujumiskohas sild. Vallutan järvele kõige lähema laua, osalt seepärast, et ülejäänud kahe vahele on ...

11. päev, 35,9 km, Tõramaa-Kopra tare

A travel blog entry by nipitiri

2
9

... soovib mulle kena õhtut ja lahkub. Tungivalt soovitades mul homme tema juurest kaevuvett võtta.
Teen süüa. Vihm jääb korraks järgi. Tuleb auto koera ja kahe naisterahvaga. Teevad veidi pardihäält ja sõidavad siis jälle ära.
Mõtlen, kas peaks enda magamisaseme kohale telgist baldahiini ehitama või mitte. Tare tilgub kenasti läbi, eriti akna poolt küljest. Äike jõurab vahelduva eduga, käib ka eriti kõvasid kõmakaid. Siin oleks päris hubane, kui ei ...

Location

This hotel, located on Eametsa kula, Sauga vald, Parnu, is near Narva Knights' Fortress, Red Tower, Town Hall, and Pushkin Street.
Map this hotel
 

Other places to stay in Parnu