Amyris Resort

Address: Quartier Desert , Sainte-Luce, 97228, Martinique | 3 star hotel
 
Searching for availability...
*Prices above are provided by partners for one room, double occupancy and do not include all taxes and fees. Please see our partners for full details.
 

How has this hotel rated in the past?

  What's this?
Discover trends in hotel experiences based on real traveler reviews and ratings. Mouse over circles to see what some travelers had to say.

Location

This 3 star hotel is located on Quartier Desert , Sainte-Luce.
Map this hotel

Amenities

     

  TripAdvisor Reviews Amyris Resort Sainte-Luce

  3.50 of 5 stars Very Good
   

  Travel Blogs from Sainte-Luce

  As Far as One Can Go

  A travel blog entry by firestation22 on Mar 07, 2015

  5 photos

  You can't get any farther north in Martinique.

  Mt. Pele has escaped me for two days...always shrouded in clouds. If I'm climbing four hours each way to a height of 4000ft. I want to see something for my efforts. Maybe next time. I leave here and go to the northwest coast town of St. Pierre and hopefully catch a boat to Dominica. ...

  Inwentaryzacja

  A travel blog entry by olek_b on Apr 02, 2013

  11 photos

  ... a i tego jakieś resztki. Potem zorientowaliśmy się, że przecież przez święta wielkanocne miejscowa ludność zajmowała się głównie grilowaniem na plaży, więc nic dziwnego, że nic nie zostało.
  Na kolację, przy akompaniamencie świerszczy i żab, jedliśmy guacamole (w wykonaniu Oli) i zupę dyniową (ugotowaną przez Gośkę).
  ...

  Las Montravail (forêt Montravail)

  A travel blog entry by olek_b on Mar 31, 2013

  11 photos

  ... wcześniej jechaliśmy. Lekko zdezorientowani cofnęliśy się ze sto metrów i już zamierzaliśmy wracać tą samą drogą, którą przyszliśmy, gdy zauważyłem zaniedbaną ścieżkę odchodzącą w bok. Przypomniałem sobie tablice przy wejściu do lasu, które głosiły, że las jest właściwie zamknięty i na rok 2013 przewidziana jest ...

  Kąpiele

  A travel blog entry by olek_b on Mar 29, 2013

  5 photos

  ... 322; do pierwszej, z zamiarem zjedzenia lunchu na plaży. Jakieś trzydzieści minut potrzebowaliśmy by dotrzeć do plaży Grande Anse des Salines,uznawanej za najpiękniejszą na Martynice. Tam znaleźliśmy miejsca w przyplażowym barze, gdzie zamówiliśmy miejscowe piwo Lorraine, sok z guawy i miejscowe specyjały. Zaraz po jedzeniu pomaszerowaliśmy na piasek i z ...

  Pierwszy dzień zwiedzania

  A travel blog entry by olek_b on Mar 26, 2013

  10 photos

  ... Po drodze zrobiliśmy zakupy do kolacji i już po ciemku dotarliśmy do naszej willi. Na kolację była bardzo dobra zupa dyniowa, a ja zrobiłem spaghetti z warzywami, których nikt nie chciał jeść, ponieważ dodałem do nich jedną małą papryczkę (lokalna specjalność). Papryczka okazała się tak ostra, że zamieniła jarzyny w piekiełko. Tym niemniej poszliśmy spać najedzeni.

  ...