Amyris Resort

Address: Quartier Desert , Sainte-Luce, 97228, Martinique | 3 star hotel
 
Searching for availability...
*Prices above are provided by partners for one room, double occupancy and do not include all taxes and fees. Please see our partners for full details.
 

Location

This 3 star hotel is located on Quartier Desert , Sainte-Luce.
Map this hotel

Photos of Amyris Resort

  View all photos
      

   TripAdvisor Reviews Amyris Resort Sainte-Luce

   3.50 of 5 stars Very Good
    

   Travel Blogs from Sainte-Luce

   Finding the Pitons

   A travel blog entry by skdude on Jun 03, 2014

   1 comment

   ... The surroundings were great, forest all the way up and once the rap was turned off we could hear the breeze, the birds and the labour of our hearts as we traversed the steep incline to the top.

   Bursting out of the foliage we came upon the first lookout point, starting at 7am gave us access with no one else around. Picture valleys and views for miles around, including the view of petite piton, the smaller and more challenging of the ...

   Inwentaryzacja

   A travel blog entry by olek_b on Apr 02, 2013

   11 photos

   ... a i tego jakieś resztki. Potem zorientowaliśmy się, że przecież przez święta wielkanocne miejscowa ludność zajmowała się głównie grilowaniem na plaży, więc nic dziwnego, że nic nie zostało.
   Na kolację, przy akompaniamencie świerszczy i żab, jedliśmy guacamole (w wykonaniu Oli) i zupę dyniową (ugotowaną przez Gośkę).
   ...

   Las Montravail (forêt Montravail)

   A travel blog entry by olek_b on Mar 31, 2013

   11 photos

   ... wcześniej jechaliśmy. Lekko zdezorientowani cofnęliśy się ze sto metrów i już zamierzaliśmy wracać tą samą drogą, którą przyszliśmy, gdy zauważyłem zaniedbaną ścieżkę odchodzącą w bok. Przypomniałem sobie tablice przy wejściu do lasu, które głosiły, że las jest właściwie zamknięty i na rok 2013 przewidziana jest ...

   Kąpiele

   A travel blog entry by olek_b on Mar 29, 2013

   5 photos

   ... 322; do pierwszej, z zamiarem zjedzenia lunchu na plaży. Jakieś trzydzieści minut potrzebowaliśmy by dotrzeć do plaży Grande Anse des Salines,uznawanej za najpiękniejszą na Martynice. Tam znaleźliśmy miejsca w przyplażowym barze, gdzie zamówiliśmy miejscowe piwo Lorraine, sok z guawy i miejscowe specyjały. Zaraz po jedzeniu pomaszerowaliśmy na piasek i z ...

   Pierwszy dzień zwiedzania

   A travel blog entry by olek_b on Mar 26, 2013

   10 photos

   ... Po drodze zrobiliśmy zakupy do kolacji i już po ciemku dotarliśmy do naszej willi. Na kolację była bardzo dobra zupa dyniowa, a ja zrobiłem spaghetti z warzywami, których nikt nie chciał jeść, ponieważ dodałem do nich jedną małą papryczkę (lokalna specjalność). Papryczka okazała się tak ostra, że zamieniła jarzyny w piekiełko. Tym niemniej poszliśmy spać najedzeni.

   ...