Kubija Hotel and NatureSpa

Address: Manniku 43a, Voru, 65603, Estonia | 3 star hotel
 
Searching for availability...
*Prices above are provided by partners for one room, double occupancy and do not include all taxes and fees. Please see our partners for full details.
 

How has this hotel rated in the past?

  What's this?
Discover trends in hotel experiences based on real traveler reviews and ratings. Mouse over circles to see what some travelers had to say.

Location

This 3 star hotel is located on Manniku 43a, Voru.
Map this hotel

Amenities

     

  TripAdvisor Reviews Kubija Hotel and NatureSpa Voru

  4.50 of 5 stars Outstanding
   

  Travel Blogs from Voru

  Paganamaa-Lõunatipu, 26,4 km

  A travel blog entry by nipitiri on Aug 09, 2015

  16 photos

  ... sadama ja juba niigi märgadele riietele peab vihmariided peale tõmbama. Sääsed saavad nüüd ainult sõrmi süüa. Kohas, kus matkarada kohalikult õpperajalt ära keerab, pageb mingi suur asi padinal Lätti. Mõne aja pärast hakkab päike puude vahelt piiluma. Teispool jõge seisavad Läti kuused, tilguvad ja vaikivad salapäraselt.
  Kui ükskord tihnikust aasale jõuan, istun maha, söön pähkleid-rosinaid ja ropendan veidi. Pisut üle kolme kilomeetri läbimine võttis peaaegu kaks tundi.
  ...

  Kirikumäe-Vaskna, 24,8 km

  A travel blog entry by nipitiri on Aug 06, 2015

  20 photos

  ... and calm evening on the terrace.


  Õhtul loojub päike oranžilt järve taha. Vesi on peegelsile ja õhk soe. Toiduekipaaž laseb end oodata, mul sääski toita ja sooja õhtut nautida. Vist esimene tõeliselt soe õhtu.
  Poole üheteist paiku saabub head-paremat, grillitakse liha ja seeni, peale rüübatakse õlut, magustoiduks šokolaad ja alasti kommid. Nämm. Saan lisaks viimase jupi toidumoonale uue raamatu ja puhtad sokid.
  ...

  Härma-Kirikumäe, 25,3 km

  A travel blog entry by nipitiri on Aug 05, 2015

  2 comments, 17 photos

  ... rumaa vaheline rippsild, mille juurest on leitud jalgadega kala lõualuu.
  Make lõkkekoht on õnnetu, poollagunenud pingid, lõkkease ja ümber kukkunud puude varjualune. Puud on miskipärast laiali loobitud. Korjan kokku. Kuna kedagi pole näha, sulpsan korra jõkke. Vesi on külm ja põhi mudane.
  Edasine kulgeb vaheldumisi hämaras lahedas metsas ja särisevate heinamaade-põldude vahel. Pärast eriti mõrvarlikku treppi saabun ...

  Lõunalaagri-Härma, 26,6 km

  A travel blog entry by nipitiri on Aug 04, 2015

  19 photos

  ... lastehulk, kellega kaks õpetajat järjekindlalt eesti keeles räägivad. Muljetavaldav.
  Näen ennast üle tüki aja peeglist. Kõige hullem ei ole. Kõige parem ka mitte.
  Raudtee allakäigu juures tulevad vastu kaks jalgsimatkajat. Pole ühtki matkajat nii ammu näinud, et suu venib kõrvuni ja jääbki sinna. Vandersellid ei saa ilmselt aru, mis neis nii naljakat on. Vastasvõistkonnale "tervist" hüüdmisega suhtlus piirdub.
  Nüüd järgib rada eemalt Piusa jõe kulgu. ...

  Värska-Lõunalaagri, 26,3 km

  A travel blog entry by nipitiri on Aug 03, 2015

  11 photos

  ... pole üldse Jüri kusjuures), et kohvriga oli jama 40 kilomeetrit eemal. Siinkandis on lootust kohata Eesti piirivalvet ja üle Piusa jõe ujuvaid vietnamlasi.
  Veel kaheksa kilomeetrit läbi inimtühja metsa Lõunalaagrisse. Järv on tõesti veest täiesti tühi.
  Lõunalaager on see koht sellepärast, et siin viis 1920ndatel õppusi läbi 7. jalaväerügement. Põhjalaager oli Värska külje all. Terve tänane rada oli tähistatud ajalugu puudutavate ...