Ferienhaus Vanaoru

Address: Voru, Estonia, Voru, Estonia | Hotel
 
Searching for availability...
*Prices above are provided by partners for one room, double occupancy and do not include all taxes and fees. Please see our partners for full details.
 

Location

This hotel is located on Voru, Estonia, Voru.
Map this hotel
   
 

Travel Blogs from Voru

Paganamaa-Lõunatipu, 26,4 km

A travel blog entry by nipitiri on Aug 09, 2015

16 photos

... läbi. Naaber mind õnneks haavlipüssiga taga ajama ei tule, kuigi rada ta sealt teha ei lubanud.
Veel veidi märjas tihkes rohus. Vihm jääb järgi, aga sokid on läinud švammideks. Järgmise sabina möödumise ootan ära eramaale kena tiigi kaldale ehitatud varjualusega laua taga.
Kruusatee Metsavennani kulub üsna ruttu ja avab vaated ümbritsevatele küngastele, metsad ja põllud vaheldumas. Metsavennal satun kokku mehega, keda hiljem nimetatakse Meeliseks, kes uurib raja kohta ja ...

Kirikumäe-Vaskna, 24,8 km

A travel blog entry by nipitiri on Aug 06, 2015

20 photos

... Vällamägi metsa täis ja ülevalt vaade puudub.
Eemalt vaadates paistab Vaskna lõkkekoht olema toreda ujumiskohaga murune lõkkekoht, aga sinnani ma päris ei lähegi, vaid põrutan kohe piki järvekallast Vaskna turismitalu suunas.
Enne sabiseb maha üks korralik vihm, mille ülemineku ootamise tarvis on järve äärde püsti pandud varjualusega laud. Rada vonkleb veel veidi mööda metsa enne kui võpsikust turismitalu õuele laekun. Pole selge, kuhu tuleks ...

Härma-Kirikumäe, 25,3 km

A travel blog entry by nipitiri on Aug 05, 2015

2 comments, 17 photos

First the trail climbs up an down along Piusa river then continues at times in dark cool forest, at times between hot sunny fields of green or corn.
At Vastseliina castle ruins is a café and I take everything that's in the menu. And then some more ice-cream from the shop.
Camp site at Kirikumäe lake includes a nice cabin which happens to be vacant so I move in. The food cargo starts driving from Tallinn. Swimming is very ...

Lõunalaagri-Härma, 26,6 km

A travel blog entry by nipitiri on Aug 04, 2015

19 photos

... silte on alles nüüd hakatud paigaldama, pannakse ka kilomeetreid tähistavad sildid. Tema ka ei saa aru, miks Liipsaare metsaonni juures telkida ei või.
Jõgi on Härma müüri juures nii madal, et ei saa mina aru, mispidi siin ujutakse. Viin aga läbi midagi, mis peaks meenutama peapesu, ja midagi, mis peaks meenutama pesupesu. Taustaks Eesti väidetavalt kauneim liivakivipaljand.
Laagripaik on seni parim. Suur rohelus, voolav vesi kohe kõrval, katusega laud, palju ...

Värska-Lõunalaagri, 26,3 km

A travel blog entry by nipitiri on Aug 03, 2015

11 photos

... mõnda Setomaa ettevõtjat, astun sisse. Uksekellana toimib suur tore koer, kes justnagu teaks, et tema ülesanne on ainult korra häält teha. Olen mõelnud välja ettekäände, et vaja seepi riiete pesemiseks. Ettekääne sai aga liiga hea, sest riiete pesemise seep on tasuta. Ilusti tsellofaani sisse keeratud ja takuse nööriga kinni. Piinlik lugu. Avaldan siis soovi ükspäev siiski ka ennast pesta ja Seebi-Jüri juhatab mu riiuli juurde, kus on väiksemad ...