Ferienhaus Vallamae

Address: Vallamae talu, Palanumae kula, Haanja vald, Voru Estonia, Voru, Estonia | Hotel
 
Searching for availability...
*Prices above are provided by partners for one room, double occupancy and do not include all taxes and fees. Please see our partners for full details.
 

Location

This hotel is located on Vallamae talu, Palanumae kula, Haanja vald, Voru Estonia, Voru.
Map this hotel
   
 

Travel Blogs from Voru

Paganamaa-Lõunatipu, 26,4 km

A travel blog entry by nipitiri on Aug 09, 2015

16 photos

... levaate Paganamaa külahulludest ja võitlusest Peetri jõe kaitsealasse kavandatava kaevanduse vastu. Dolomiit on seal üleöö kõrge kvaliteedi omandanud. Rajalõiku, mille äsja läbisin, olevat põhjanud ka rajahooldaja, kellel mootorsaag kõige gravitatsiooni teed jõkke kippus minema. Käime sööme aias sõstraid, tikreid ja viinamarju, mille puhuks saan selga analooglaigulise kilejope. Tund ja rohkem aega veereb mõnusalt, vihm lõpeb peaaegu otsa ja vantsin rõõmsalt Silveri juhatuste järgi naabri ...

Kirikumäe-Vaskna, 24,8 km

A travel blog entry by nipitiri on Aug 06, 2015

20 photos

... ja end tuleb sellest läbi pressida. Asfaldist tõuseb kuumus mööda püksisäärt üles. RagnSells sõidab ringi ja haisutab. Asfalt asendub hästitolmavateega.
Tundub, et jalad veel mäletavad neid lapsena käidud teid. Või pigem joostud. Ümber Kurgjärve, ümber Vaskna, maastikumängud, mille üks punkt oli alati Munamäe tornis.
Puude vahelt ilmub nähtavale päikeses sillerdav Kavadi järv. Lõpuks ometi värskendus. Vesi on mõnus. Esialgu on kogu järv ...

Härma-Kirikumäe, 25,3 km

A travel blog entry by nipitiri on Aug 05, 2015

2 comments, 17 photos

... on Eriti Suur Pood. Jäätist pole kunagi liiga palju ja vedelikukaotust tuleb kompenseerida eriti kõrge mineraalainesisaldusega värskaga. Maitseb kuidagi maitsetult.
Teel Vastseliinast Kirikumäele pakub kõigepealt aiatraktor võimalust kärusse ronida, siis tagurdavad kolm noormeest jupi maad, et küsida, kas mind saaks Kirikumäele ära viia. Nad vaatasid, et raske kott ja. Aga mul ju vaja täpselt vaadata üle kõik see maastik, ...

Lõunalaagri-Härma, 26,6 km

A travel blog entry by nipitiri on Aug 04, 2015

19 photos

... kilomeetrit enne lõkkekohta peatub minu kõrval RMK-kirjaga auto. Juht küsib, kas käin matkateed ja saanud sellele kinnituse, on järgmine küsimus, kuhu ta risti võib teha sel puhul, et näeb Perakülast peale kõndinud inimest. Läheb lõkkekohta niitma. Pakub küüti. Kõnnin. Kui kohale jõuan, sõidab mees niidukiga, punased klapid peas, nii et muru lendab. Toimub pikem keskustelu. Saan raja- ja ilmainfot. Kaks ennist nähtud vanderselli olid Saaremaalt ja kõnnivad Rõugest Värskani. ...

Värska-Lõunalaagri, 26,3 km

A travel blog entry by nipitiri on Aug 03, 2015

11 photos

It rains in the morning although it shouldn't according to weather forecast. I had planned to visit Setomaa museum and local café nearby but unfortunately these are closed on Mondays. Strange.
Sky slowly cleares and sun comes out. The whole trail today goes through quiet forest without any people. Patches of sun between trees. Some blueberries. Terrain is nicely hilly.
Picnic stop at Poogandi camp site. There's a small pond and possible to kind ...