Ferienhaus Tabina

Address: Tabina kula, Vastseliina vald, Vorumaa 65202, Voru, 65202, Estonia | Hotel
 
Searching for availability...
*Prices above are provided by partners for one room, double occupancy and do not include all taxes and fees. Please see our partners for full details.
 

Location

This hotel is located on Tabina kula, Vastseliina vald, Vorumaa 65202, Voru.
Map this hotel
   
 

Travel Blogs from Voru

Paganamaa-Lõunatipu, 26,4 km

A travel blog entry by nipitiri on Aug 09, 2015

16 photos

... kätte suuna kraani ja poe poole. Poest saab lisaks jäätisele ka kohvi ja grillvorstikesi. Juhhei. Leti taga olev kena neiu hakkab uurima, mida ma teen ja kust tulen. Meiega liitub keegi kohalik meesterahvas ja nii lobiseme kuni poe sulgemiseni. Palju toredaid inimesi.
Lõunatippu viivad esiti pikad sirged kruusateed. Leian taas oma tavalise käimistempo, mis vahepealse leitsakuga kuhugi ära kadus. Ringi palju ei vaata, sest kogu aur läheb parmudega võitlemisele. Naha külast ...

Kirikumäe-Vaskna, 24,8 km

A travel blog entry by nipitiri on Aug 06, 2015

20 photos

... kuni telefonikõne tekitab lahke naisterahva, kes küll minu broneeringust vist eriti midagi ei tea, aga suure peretoa kätte näitab ja paati lubab kasutada. Elamise teisest otsast pääseb otse murule, kus küülikud kahte lehte põgenevad ja lilleõied mu paljase varvaste vahele kinni jäävad. Üle muru saab randa. Ujun mõnuga. Siis pesu. Siis võtan valge paadi, tüürin aerude plädisedes keset järve ja jään sinna ulpima. Järv aurab kergelt, päike ...

Härma-Kirikumäe, 25,3 km

A travel blog entry by nipitiri on Aug 05, 2015

2 comments, 17 photos

... br>

Suudan hommikul kolm tundi jokutada, muuhulgas oodates, et päike jõuaks laagriplatsi soojendama ja telki kuivatama. Siis tassin hoopis telgi eemale päikese kätte ja käin teda aeg-ajalt vaatamas. Kastme kogus on täna nii suur, et päris kuivaks saamist ei jõuagi ära oodata.
Rada hakkab täna pihta piki Piusa jõe ürgorgu, millist lõiku eilne RMK-mees hindas väga raskeks. Turnimist tõesti üksjagu on, aga ...

Lõunalaagri-Härma, 26,6 km

A travel blog entry by nipitiri on Aug 04, 2015

19 photos

... lõhkumisinstrumendiga, kemmerg. Esteetika, ilma ja varustatuse suurepärane kooslus. Lisaks vaikus, ei mingit mootorimüra, tümpsu ega möla. Ainult ritsik, lind ja jõevulin. On aega raamatut lugeda. Päike vaatab mulle selga.
Saan viimaks hakkida korralikku puitu ega korja maast teiste jääke ja oksatükke. Süsteem toimib, saab peenestada ka minu pliidi jaoks vajaliku suurusega tükke.
Päike kaob metsa taha, õhk muutub kohe paar kraadi jahedamaks ja maast kerkib niidetud muru ...

Värska-Lõunalaagri, 26,3 km

A travel blog entry by nipitiri on Aug 03, 2015

11 photos

... Võtab vähem ruumi ja kergem tassida. Mõni inimene saab ikka liigagi hästi matkaja muredest aru. Jüri on matkajaid näinud piisavalt, ka Alar Sikk asutuvat aeg-ajalt läbi, nüüd pole aga juba kuu aega näole andnud.
Üldise infovahetuse korras selgub, et Lõunalaagri paisjärv on kuiv ja kuivad on tõenäoliselt ka enne lõkkekohta oleva mahajäetud küla kaevud. Aga teisel pool teed on raja ääres sooveega tiik. Hea teada. Lisaks teatab Jüri (võimalik, et ...