Dreamland Hotel

Fort Road, Leh, Ladakh, Jammu and Kashmir, 194101, India | Hotel
Searching for availability...
*Prices above are provided by partners for one room, double occupancy and do not include all taxes and fees. Please see our partners for full details.
 

Travel Blogs from Leh

Khardung La revisited - 2. katse

A travel blog entry by nipitiri

7

Hommikusöök traditsiooniliselt pannkoogiga. Lehvitan üle tänava shveitslasele ja üritan mitte mõelda sellele, et on viimane päev Ladakhis. Motikas on endiselt seal, kuhu eilsed väljatõstjad selle jätsid. St omanik pole asja vastu huvi tundnud.
Templis lüüakse trummi mõnevõrra agaramalt kui eile. Istun mõnda aega seina ääres ja jälgin, kuidas …

Khardung La revisited - 1. katse

A travel blog entry by nipitiri

1
9

Ärkan kell seitse. Kaks tundi varem kui plaanitud.
Kui olen oma hommikusöögiterassil koha sisse võtnud, näen üle tänava Inet teisest kohvikust mulle lehvitamas. Kolin ringi. Ine on üllatuslikult tellinud mee ja banaa**** pannkoogi, meie traditsioonilise hommikusöögi. Võtan sama, selles kohvikus on mett ja banaani eriti rikkalikult.

Taas Lehis

A travel blog entry by nipitiri

16

Ärkame 5.30, väljas tundub valge olevat. Öösel plagisesid telgiseinad tuules nii kõvasti nagu tahaks see kaadervärk lendu tõusta. Magamisase oli kõva ja künklik ja temperatuuri ilmselt 0 kraadi ringis. Telkide ehitamise know-how nad võiks küll mongolitelt sisse osta.
Ilm on kahjuks paksult pilves, aga magada nagunii suurt ei õnnestu. Väljas …

Maailma kõrgeim motoriseeritud kuru

A travel blog entry by nipitiri

3

Start kell kuus.
Diskitis saan juhi kulul teed juua, vaadates, kuidas mu kott ühest autost välja tõstetakse ja teise katusele visatakse. Pärast mõningast sebimist on autotäis rahvast koos ja sõit võib alata. Teelt korjatakse peale veel üks mees ja nii oleme koos juhiga kümnekesi. Ruumi palju just ei ole. Esipingil juhi kõrval istub vanem …

Whaaat a day...

A travel blog entry by nipitiri

5

Et kõik ausalt ära rääkida, tuleb alustada sellest, kuidas ma hommikul toast lahkusin, kavatsusega vahetada pisut raha, viia oma pass reisiputkasse inner line permit'i tegemiseks, maksta ära matka teine pool ja minna otsima seda stuupat, mille Kaarle oru tagumises otsas leidis.
Hommikusöögiks, nagu ikka, banana pancake, ainult Jeevani …

How has this hotel rated in the past?

  What's this?
Discover trends in hotel experiences based on real traveler reviews and ratings. Mouse over circles to see what some travelers had to say.

Location

This hotel, located on Fort Road, Leh, is near Leh Royal Palace, Leh Post Office, Prayer Wheel, and Library Road Vegetable Market.
Map this hotel

Amenities

  More great choices in Leh

  Search for more deals in Leh

     

  TravelPod Member ReviewsDreamland Hotel Leh

  Reviewed by nipitiri

  a place with history

  Reviewed Jul 28, 2009
  by (19 reviews) Tallinn , Estonia Flag of Estonia

  I chose the place because a friend of mine had been there 10 years ago. It's popular because the rooms in upper floor were always full. Spartan shower, hot water available occasionally, friendly staff, good English is spoken. Nice garden.

  This review is the subjective opinion of a TravelPod member and not of TravelPod.com.

  TripAdvisor Reviews Dreamland Hotel Leh

  4.00 of 5 stars Excellent