Beach Plaza Hotel

2010 E. Ocean Blvd., Long Beach, California, 90803, United States | 1 star hotel
Searching for availability...
*Prices above are provided by partners for one room, double occupancy and do not include all taxes and fees. Please see our partners for full details.
 

Travel Blogs from Long Beach

Rock’n’roll forever!

A travel blog entry by silmi

1

Celý vyhladovělý jsme ráno vyrazili hledat něco k jídlu. Mé lovecké instinkty trochu selhaly a tak jsem nakonec poslechla muže - lovce a vydali jsme se druhým směrem. A hned jsme narazili na úžasnej punk/rock’n’roll bar Pike, kde měli super snídaňový menu. Vevnitř bylo strašně moc zají …

Z USA přes Británii do SSSR

A travel blog entry by silmi

36

Ráno jsme vyrazili docela časně, asi kolem jedenácté hodiny. To jsme ale čiperky, co? Vyšli jsme směrem do přístavů, tam, odkud na nás celou dobu hledá obří Queen Mary. Cestou jsme ještě hledali Pacific Aquarium. A úplně logicky to nebyla to budova, která je celá do oválů a jsou na ní …

Sanitární den

A travel blog entry by silmi

Dnes se toho moc nestalo. Byli jsme v prádelně si vyprat, překvapivě. Pak jsme se prošli podél pláže a zalezli do pokoje. Já pospávala, je mi blbě. Petr hrál nějaký hry. A teď čekáme na to až nám dovezou polívku, kterou jsme objednali online. Hustý co? Odpočíváme, zejtra to bude divoký.....

Mis(i)e splněna

A travel blog entry by silmi

1
6

Ráno (čti odpoledne - to je takovej náš místní slang) jsme sice plánovali prohlídku Hearst Castle, která by určitě podle fotek stála za to, ale nějak se nám ani moc nechtělo a tak jsme tak nějak pokračovali po pobřeží směrem na jih.
Zastávku jsme udělali až v San Luis Obispo, kde …

A change of plans

A travel blog entry by wendalex

4

... br>
Fiji is billed as a relatively unspoiled paradise in the south Pacific and we were sold on the idea almost immediately. Fiji is actually a stopover on a flight to Sydney, but the stop can be as long as you want. We extended our stop for ten days and the flight is ridiculously cheap. I won't say how cheap just here because it would make every one very jealous!!

After ten days in Fiji, we fly to Sydney and catch up with a few ...

How has this hotel rated in the past?

  What's this?
Discover trends in hotel experiences based on real traveler reviews and ratings. Mouse over circles to see what some travelers had to say.

Location

This 1 star hotel, located on 2010 E. Ocean Blvd., Long Beach, is near Long Beach Arena, Long Beach Museum of Art, Museum of Latin American Art, and Bixby Park.
Map this hotel
       

    TripAdvisor Reviews Beach Plaza Hotel Long Beach

    3.00 of 5 stars Good