Denise Apartments

Kefalos, Kefalos, Dodecanese, Greece | Condo
Photo of Denise Apartments Kefalos
Searching for availability...
*Prices above are provided by partners for one room, double occupancy and do not include all taxes and fees. Please see our partners for full details.
 

Travel Blogs from Kefalos

Nisyros

A travel blog entry by nipitiri

23

... saab kas kütust kokku hoida ja kulutada pidurit või vastupidi.
Avlakis on mahajäetud sadam ja katkised majad. Lisaks viguri kujuga mustad kivid. Käin ujumas ja hea on, et otsustan siiski ujumiskostüümi selga panna, sest varsti ilmuvad kaks turisti, keda nägin ka Nikias. Kaovad peatselt. Päikeses mere ääres kivil istuda ja hiiglasuurt tuhksuhkruga sõõrikut süüa – see ongi puhkus. Või vähemalt üks variant sellest.
Üles tagasi, et minna Pachia ...

Nisyros

A travel blog entry by nipitiri

2
19

... puudega. Teen puudesalus pirukapeatuse. Teisel pool orgu veerevad järjest mäest alla bussitäied turiste. Rada kohtub asfaltiga, päike lajatab kuumusega lagipähe. On üksikud puud, aga mitte piisavalt.
Tähelepanu pälvib erksavärvilistest kividest koosnev mägi ja pisike silt „geoloogiline vaatamisväärsus nr 8“, hispaania keeli on seal suitsuaugud. Siin peaks olema kaks alternatiivkraatrit. Kokku on kraatreid viis, enamus inimesi käib ainult kõige ...

Nisyros

A travel blog entry by nipitiri

21

... ei leiagi üles ja vantsin mööda asfalti.
Palis on rand. See oli ka põhjus, miks läbida rada tagurpidi. Rannas on mõistlik lõpetada, mitte alustada. Kuskil servas pidid olema kuumaveeallikad ja võimalus istuda kivil kuumas vees. Aga kuna ma ei mäleta selle jutu juurde kuulunud üksikasju, siis ujun niisama. Liiv põhjas on küll soe.
Palist tagasi Mandrakisse on 4 km. Võtab aega 40 minutit.
Kaardiotsingud lõpevad šokolaadi ja puuviljadega ning kolme pagariäri ...

Tilos-Nisyros

A travel blog entry by nipitiri

20

... sakslaste kisa kostab kaugele. Püüan ennast lõhki süüa. Tänaval on veidrad kuuma ja külma õhu taskud. Õige küll, olen ju vulkaani otsas.
Internetiga on mingi kamm.I'm allowed to keep my room until evening and then Sylvia will drive me to the port. I buy the ferry ticket. It takes about 20 minutes to start the program. Someone has sent a fax to the travel agent. Ticket printer has a picture of a bitten apple.
With some grapes I start towards Despoti Nero. ...

Tilos

A travel blog entry by nipitiri

2
15

... ja on nüüd pensionil Türgis. Külas, mis hakkab populaarseks muutuma. Profiilis näeb ta välja pigem kahedimensionaalne ja 74-aastasena on hakanud muretsema surma pärast. Lynil on muinasjutuvestja hääl ja Iain näeb välja nagu pensionil rokkstaar. Kõrgklassi inglise keel Kreeka kolkakülas kõlab veidi üllatavalt. Teemad ulatuvad Leonard Cohenist kuni Eesti ajalooni, keerlevad peamiselt aga ümber ühiste mälestuste, nt purjetamine koos Thomasega (sakslane, pikk jutt) Kreeka saarte ...

Location

This condo is located on Kefalos, Kefalos.
Map this condo

More great choices in Kefalos

Search for more deals in Kefalos

   

TripAdvisor Reviews Denise Apartments Kefalos

3.00 of 5 stars Good